Плівка для мульчування

🍓 Як вибрати плівку для полуниці на 3 роки?

Для мульчування полуниці потрібна чорна плівка. Товщиною 40 мікрон. Плівка для мульчування Kolla Вторинна чорна 40мкр 500м 36 міс. Україна Така плівка не пропускає сонячне світло, досить щільна і дуже добре тягнеться. Вона захистить рослини полуниці від бур’янів. У плівці, яку ми виробляємо найбільшу кількість сонце-стабілізуючих добавок.

🍆 Яка плівка підійде для баштанних культур?

Для мульчування під баштанні культури потрібна прозора сіра плівка. Товщиною від 30 мікрон. Вона слугує 3-4 місяці. Пропускає сонячне світло до рослини та захищає ґрунт від випаровування. Плівка Вторинна Сіра Kolla 30мкр 1000м Україна Плівка вторинна сіра Полу-Рукав (3м) Kolla 1000м Україна Сіра плівка, яку ми виробляємо прозора. Без вкраплень та частинок. Чудово тягнеться.

🍀 Якої товщини буває плівка?

Ми виробляємо плівку 30 мкрн на 12 місяців та 40 мкрн на 36 місяців. Товщиною плівки 30 мкрн підходить для мульчування під баштанні культури. Чорна плівка 40 мкрн виготовляється спеціально під полуницю для використання на 3 роки.

🍉 Як вибрати плівку для мульчування?

Перед вибором сірої плівки зверніть увагу на прозорість матеріалу. На полотні має бути крупинок. Чорну плівку перевіряють на пропущення світла. Для цього можете прикласти ліхтарик зі зворотного боку та подивитися наскільки ефективно плівка не пропускає світло. Будь-яку плівку обов’язково перевіряйте на розтяг. Якісна плівка добре тягнеться. Зверніть увагу, що при розтягуванні плівка не повинна біліти. …

🍉 Як вибрати плівку для мульчування? Докладніше »